Євродепутат Ребекка Хармс виступила на форумі БізнесWOMAN2017

Thursday, 13 April 2017 07:33
породы собак

Депутат Європарламенту, член Комітету з питань парламентського співробітництва між Україною та ЄС Ребекка Хармс прийняла участь у міжнародному бізнес-форумі БізнесWOMAN2017, який проходив 8 квітня у київському виставкому конгрес-центрі «Український дім».

Участь у заході відома європарламентарка прийняла в якості запрошеного TOP-спікера. Пані Хармс виступила у першій секції форуму, під час засідання якої розглядалися питання сприяння гендерній рівності, розширення прав і можливостей жінок, еволюція економічної дипломатії та лобіювання в міжнародному підприємництві, роль жінки в українському та міжнародному політикумі, а також участь жінок у встановленні миру та запобіганні конфліктам. Компанію пані Хармс у першій секції склали також запрошені спікери - Ірина Геращенко (уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, перший заступник голови Верховної Ради України народний депутат України), Ярослава Хортяні (речник Української громади в Угорському парламенті, Голова Європейського Конгресу Українців, м. Будапешт, Угорщина), Ірина Суслова (народний депутат України VIII скликання, голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань захисту прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин) та Галина Матюшина (депутат міської ради м. Антверпен, Бельгія). 

Як зазначила генеральний директор журналу БізнесWOMAN та організатор форуму Ганна Крисюк, після виступу Ребекки Хармс увесь зал аплодував стоячи: «Було надзвичайно приємно, що ця жінка так вболіває за нашу Україну і, будучи євродепутатом, пані Хармс таки знайшла час приїхати і нас всіх підтримати, а також дати слушні поради усім як врятувати Україну. Для нас це надзвичайно цінно. Ми щиро вдячні пані Ребеці за цей дружній візит».

 

 

 

 

Загалом захід зібрав навколо себе представниць з дванадцяти країн світу, а загальна кількість учасниць бізнес-форуму сягнула понад 600 осіб. Серед поважних гостей – українські політики та високопосадовці, представники міжнародних та українських бізнес-структур, євродепутати та представники європейських закладів освіти, представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники громадських організацій, політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та багатьох країн світу.

 

Організатором форуму виступив журнал «БізнесWOMAN». Генеральний партнер форуму – Асоціація платників податків України. Співорганізатори – компанія Business Gathering та Olerom.

 

Серед партнерів заходу: Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій, Центр міжнародного приватного підприємництва CIPE (США), «Promote Ukraine» (Бельгія), «Abroadship» (Великобританія), ТОВ «Українсько-Грецька Думка» (Греція), БК «Шобелі Україна», ТОВ «Тін Імпекс», ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», Національний проект «Книга рекордів України», ГО «Українська Жіноча Варта», ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку», ГО «Жіноча рада Грузії» (Грузія), компанія Smart Invest, ресторан О’ГОРОД, Торгово-промислова палата України, ОЕП «ГРІФРЕ», Іспано-Українська Торгова палата для розвитку та ін.

Last modified on Thursday, 13 April 2017 09:13
шаблоны joomla порталы