Голова «Promote Ukraine» Марта Барандій побувала в Івано-Франківську

Friday, 21 April 2017 09:18
породы собак

На запрошення громадської спілки "Промінь Україна" Івано-Франківськ відвідала юрист-міжнародник Ph.D., засновник і голова ГО "Promote Ukraine" (Брюссель) Марта Барандій, пише Промінь Україна.

Дане запрошення відбулось в ході презентаії міжнародного соціального проекту "Діти просять миру" в Бельгії, де завдяки пані Марті українські діти із зони АТО мали змогу прогулятись галереєю Royal Galleries of Saint-Hubert, скуштувати різні бельгійські страви, відвідати штаб-квартиру НАТО і мерію Антверпена, дегустувати найсмачніший бельгійський шоколад Neuhau та ін. Також під час перебування української делегації за кордоном була підписана угода про співпрацю між "Промінь Україна" та "Promote Ukraine".

 

Перебуваючи в Івано-Франківську гостя провела ряд зустрічей з місцевими активістами та громадськими діячами. Поспілкувалась з проректорами Університету Короля Данила.

 

 

Зустрілась із засновником ГС "Промінь Україна" Дмитром Банахом. У процесі зустрічі лідери організацій обговорили подальші плани роботи та реалізацію спільних проектів у Бельгії та Україні. Поважна гостя також була запрошеною на прямий ефір ОТБ Галичина програми "Про головне в деталях", де розповіла про діяльність ГО "Promote Ukraine" та співпрацю з ГС "Промінь Україна".

 

 

Також Марта Барандій з радістю відгукнулася на запрошення здійснити оглядову екскурсію Івано-Франківськом та із захопленням відзначила туристичну привабливість і європейський шарм міста. 

Last modified on Friday, 21 April 2017 09:36
шаблоны joomla порталы