В Урзуфі пройде Всеукраїнський молодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерство»

Thursday, 08 June 2017 07:37
породы собак

Громадська організація Мангушського району «Дієві Зміни» за ініціативи народного депутата України Дмитра Лубінця, за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Донецької ОДА, Мангушської районної ради проводитиме з 16 по 19 червня в селі Урзуф Мангушського району, на базі оздоровчого комплексу «Азов» ІІ Всеукраїнський молодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерство».

У заході візьме участь молодь та представники громадських організацій, лідерів думок та представників влади з понад 14 областей України – Донецька, Луганська, Вінницька, Волинська, Полтавська, Рівненська, Львівська, Кіровоградська, Дніпропетровська, Запоріжська, Івано-Франківська, Тернопільска, Харківська, Херсонська та з м. Київ.

 

Форум проходитиме 3 дні і включатиме як завжди багато сюрпризів для учасників і відпочиваючих на узбережжі Азовського моря: проведення акції «Я на Азові і тут кольорово», музичний рок фест «Гараж», виконання бардівських пісень біля вогнища, виставка картин «Маріуполь на межі», презентація освітніх проектів та багато чого іншого.

шаблоны joomla порталы