В Молдові закінчився перший етап проекту «Цифрова громадянська активність молоді»

Friday, 16 June 2017 12:03
породы собак

Проект реалізовує Асоціація української молоді в Молдові «Злагода» за підтримки Міністерства Молоді та Спорту Республіки Молдова. Початок проекту поклали семінари на тему «Цифрова грамотність - використання цифрових технологій і Інтернет-ресурсів молоддю для вирішення проблем суспільства».

Тренінги проходили у 3 населених пунктах Республіки. Стартував проект у с. Ніхорень, Ришканського району. У тренінгу приймали участь представники місцевої Ініціативної групи українців. Наступний тренінг пройшли у комуні Виноградовка, де зустріч пройшла з  ініціативна молодь з сіл Виноградівка, Чумай, Будей, Солчія, Муса, Гречени та Мирне. Останній семінар пройшов в Центрі переваги у сфері ІКТ «TEKWILL».

В ході теоретичної частини семінару участникі ознайомилися з основами цифрової грамотності, методами захисту особистої інформації в інтернеті, а також, найголовніше, з тим, як за допомогою цифрових медіа можна допомогти розвитку своєї спільноти.

 

Ідеями власних веб-ініціатив учасники змогли поділитися вже в ході практичної частини заняття. В тому числі, навчитися на наочному прикладі, як створити сторінку своєї організації в Facebook, створивши сторінку «Ініціативної групи українців с. Нахорень » та «Активної молоді комуни Виноградовка».

 

Проект "Цифрова громадянська активність молоді" здійснюється Асоціацією української молоді в Молдові «Злагода» за підтримки Міністерства Молоді та Спорту Республіки Молдова. Проект передбачає кілька семінарів в різних регіонах країни, літню школу "Цифрового молодіжного лідерства", випуск брошур, присвячених даній тематиці і безліч інших заходів.

 

Метою проекту є сприяння громадянської активності серед молодих представників національних меншин з використанням цифрових ресурсів. Проект проходитиме з квітня по листопад 2017 року.

шаблоны joomla порталы