Учасники міжнародного табору миру побували на Манявському водоспаді

Friday, 11 August 2017 13:32
породы собак

Шостий день Міжнародного дитячого табору миру на Прикарпатті був дуже драйвовим, насиченим і духовно-пізнавальним, бо з самого ранку всі вирушили на екскурсію до Манявського Скиту, де молились за мир в Україні та здоров'я усіх рідних і близьких.

Потім піднялись на гору до писаного каменю, де діти мили обличко в омолоджуючому джерелі, а вже після потрапили на умовне «Манява трофі», яке кількома словами не передати, пише Промінь Україна.

Сівши на великий ЗІЛ, всі вирушили милуватися гірськими краєвидами, природою і скоротити шлях до Манявського водоспаду бажань.

 

Всі знали, що дорога до водоспаду не проста, але щоб було аж стільки адреналіну не очікував ніхто, тому якщо хочете побачити Карпати з висоти пташиного польоту та переїхати кілька річок і галявин на швидкості вітру, то вам саме на Манявський водоспад.

 

Сам Водоспад дітей просто зачарував і всі довго робили фото, хлюпались водою і загадували свої бажання, а при поверненні до монастиря всіх пригостили смачним обідом та настоятель монастиря, ректор Івано-Франківського Богословського інституту Отець Феогност, який організував цікаву і насичену програму. Зробив екскурсію та розповів багато цікавих історій з тією місцевістю, а по завершенні благословив діточок на успіх, мир та щасливу дорогу додому.

 

 

Last modified on Friday, 11 August 2017 13:56
шаблоны joomla порталы