У Волновасі з ініціативи угорця Золтана Хорвата відкрили сучасний дитячий майданчик

Tuesday, 12 September 2017 13:40
породы собак

9 вересня у місті Волноваха, в зоні АТО, відбулось офіційне відкриття дитячого майданчика європейського зразка. Величезний ігровий комплекс побудований з ініціативи угорського бізнесмена Золтана Хорвата. Проект реалізовано за суттєвої і вагомої підтримки Посольства України в Угорщині, пише БізнесWoman.

На офіційну частину відкриття майданчика та на запрошення Народного депутата України Дмитра Лубінця приїхав сам меценат пан Золтан Хорват, а також почесні гості - депутат Угорського парламенту, речниця української громади в Угорському парламенті пані Ярослава Хортяні, депутат Угорського парламенту, керівник міжпарламентської групи дружби України і Угорщини Атілла Пентахазі, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп, начальник економічного відділу посольства України в Угорщині Сергій Александров, голова Волноваської районної ради Лубінець В.Д., голова Волноваської РДА Баранник О.Л., представниця ГС «Промінь Україна» Ганна Крисюк, радник Міністра культури України Анжеліка Рудницька, народна артистка України Валентина Степова, гурт «Гуляй город», гурт «Врода», співачка Оксана Стебельська та інші.

За словами Дмитра Лубінця, почесні гості звернули особливу увагу на діток з Донбасу після презентаціі в Угорщині міжнародного соціального проекту "Діти просять миру", організованого ГС "Промінь Україна" під головуванням Дмитра Банаха та координатора проекту Ганни Крисюк і завдяки послу Любові Непоп.

 

 

Нагадаємо, мета проекту «Діти просять миру» – сприяти налагодженню миру в Україні та світі, репрезентація України через талановитих дітей та молодь із зони АТО.

 

Саме завдяки Любові Непоп, яка веде на високому професійному рівні дипломатичну місію України в Угорщині, вдалося залучити мецената та побудувати прекрасний дитячий майданчик, на якому вже сьогодні понад 100 дітей можуть відпочивати, набиратися сили, позитиву і здоров'я.

 

 

На офіційній частині відкриття дитячої площадки було багато батьків з дітьми і кожен насолоджувався увагою гостей, а також після перерізання стрічки всі діти гралися і сміялись від радості і нових можливостей відпочинку, а дорослі разом із керівництвом Волноваської районної ради та адміністрації вирушили садити алею миру.

 

Сонячна погода сприяла святковому дійству і почесні гості з Угорщини пообіцяли і надалі підтримувати діток із зони АТО, після чого вирушили на покладання квітів до пам'ятника жертвам атаки російсько-терористичних військ, які 13 січня 2015 року обстріляли рейсовий автобус, вбивши 12 мирних мешканців, а також вшанували пам'ять 18 українських військовослужбовців 51-ої окремої механізованої бригади, які загинули від рук терористів 22 травня 2015 року. 

Last modified on Tuesday, 12 September 2017 13:56
шаблоны joomla порталы