Послольство Бельгії в Україні підтримає фестиваль Vinnytsia Adolphe Sax Festival

Tuesday, 07 November 2017 22:35
породы собак

І знову Посольство Бельгії в Україні з радістю надає підтримку фестивалю «Vinnytsia Adolphe Sax Festival», щорічно вшановуючи пам’ять винахідника саксофона Адольфа Сакса, бельгійця за походженням.

Про це в мережі фейсбук повідомив Посол Бельгії в Україні Люк Якобс.

 

«З великим задоволенням згадую про «Vinnytsia Adolphe Sax Festival 2016», який став свідком народження Українського Ансаблю Саксофоністів під патронатом великодушного всеохопного ока бельгійського посла саксофону Алена Крепена. Пишаюсь, що мій земляк та великий друг України бере участь цьогоріч також. 

 

Афіша «Vinnytsia Adolphe Sax Festival» цього року пропонує низку дивовижних виступів та навчальних майстер-класів від талановитих та видатних музикантів. Технічна майстерність, відчуття музики та насолоди від гри на найбагатшому за звучанням з-поміж інструментів, поєднуючись, подарують слухачам унікальне і піднесене музичне переживання. Постійно зростаючій та палкій аудиторії не уникнути атмосфери товариських відносин між саксофоністами, яка стає особливо відчутною на сцені.

 

Фестиваль «Vinnytsia Adolphe Sax Festival 2017» затвердить за привітним містом Вінниця статус справжньої міжнародної столиці саксофонної музики».

Last modified on Tuesday, 07 November 2017 22:46
шаблоны joomla порталы