Посол України в Угорщині Любов Непоп зустрілась з дітьми із зони АТО

Tuesday, 05 December 2017 00:15
породы собак

В рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» відбулась зустріч Посла України в Угорщині Любові Непоп з учасниками проекту, дітьми із зони АТО.

Зустріч розпочалась з виконання Державного гімну України. Після, українська делегація на чолі з народним депутатом України Дмитром Лубінцем презентувала сам проект.

 

Дмитро Лубінець висловив подяку за підтримку проекту Послу України в Угорщині Любові Непоп, керівнику економічного напрямку Сергію Александрову і Золтану Хорвату. 

 

Всі присутні на зустрічі мали можливість насолодитись співом талановитих молодих виконавців з Волновахи - Михайла Качмарика та Дар'ї Нечевіної.

 

Наприкінці зустрічі кожен долучився до флеш-мобу по співпраці у рамках Будапештського меморандуму. 

 

Також організатори проекту висловлюють окремі слова вдячності представникам посольства, які протягом всіх днів перебування дітей в Угорщині  супроводжували їх та організовували для них цікаву екскурсійну та розважальну програму.  

 

 

 

Організатором проекту "Дитячий футбол миру" виступає ГС «Промінь Україна», співорганізаторами – Посольство України в Угорщині та благодійний фонд «Життя без страху». Проект реалізовується за активної підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, СКУМО, міжфракційного об’єднання депутатів «Співпраця: Україна - діаспора» та компанії LEGEA.

Last modified on Tuesday, 05 December 2017 00:51
шаблоны joomla порталы