Учасники міжнародного проекту «Дитячий футбол миру» відвідали Угорський парламент

Tuesday, 05 December 2017 21:14
породы собак

Учасники міжнародного соціального проекту "Дитячий футбол миру" на запрошення речниці Української громади в угорському парламенті Ярослави Хортяні відвідали Угорський парламент та ознайомились з роботою парламентарів.

 

Разом з дітками угорський парламент відвідали дорослі учасники української делегації, серед яких народний депутат України Дмитро Лубінець, генеральний директор "Тін Імпекс" Аліна Скоморохова, голова ГО "Жіноча рада Донбаса" Ольга Сидоренко, представниця ГС "Промінь Україна" та координатор міжнародних проектів Ганна Крисюк, заступник головного лікаря Волноваської лікарні №1 Анжела Кучерова.

 

А також до парламенту українську делегацію супроводжували співорганізатори проекту в Угорщині: Керівник економічного відділу посольства України в Угорщині Сергій Александрович та засновник благодійного фонду"Життя без страху" Золтан Хорват, за що їм окреме спасибі.

 

По завершенні екскурсії пані Ярослава подарувала всім діткам солодкі подарунки і побажала веселих Різдвяних свят та миру Україні.

 

 

Last modified on Tuesday, 05 December 2017 21:40
шаблоны joomla порталы