Український «Промінець» тепер читатимуть і в Угорщині

Wednesday, 06 December 2017 09:13
породы собак

З 1 по 4 грудня 2017 року українська делегація на чолі з народним депутатом України Дмитром Лубінцем перебувала в Угорщині для презентації міжнародного соціального проекту "Дитячий футбол миру". 

 

Учасниками проекту стали Волноваська команда-переможець всеукраїнського турніру з футболу на «Кубок Промінь Україна», а також талановиті вокалісти з Волновахи, переможці багатьох музичних конкурсів Михайло Качмарик та Дар'я Начевіна. 

 

Протягом чотирьох днів для дітей була організована насичена екскурсійна та розважальна програма. Українські діти радо знайомились і обмінювались контактами з угорськими. Презентували проект в офіційних установах Угорщини та двічі вибороли перемогу на футбольному полі у своїх ровесників.

 

Крім презентації проекту "Дитячий футбол миру" українською делегацією також було презентовано українську дитячу газету "Промінець", друк та поширення якої належить громадській організації "Промінь ІФ", а головним редактором є Іванна Янчук. 

 

Газету було передано в українську школу у Будапешті, учасникам футбольного турніру у рамках проекту "Дитячий футбол миру", чиновникам та високопосадовцям, українській діаспорі, а також всім бажаючим, яких виявилось дуже і дуже багато. 

 

 

 

Організатором проекту виступає ГС «Промінь Україна», співорганізаторами – Посольство України в Угорщині та благодійний фонд «Життя без страху». Проект реалізовується за активної підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, СКУМО, міжфракційного об’єднання депутатів «Співпраця: Україна - діаспора» та компанії LEGEA.

Last modified on Wednesday, 06 December 2017 09:18
шаблоны joomla порталы