В Києві стартував футбольний турнір на «Кубок Промінь Україна». Головний приз – путівка до Італії

Saturday, 16 December 2017 16:50
породы собак

В Києві стартував черговий футбольний турнір на Кубок ГС «Промінь Україна». Змагання проходять в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру».

Організаторами турніру в Києві виступили ГО «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу» і її президент Володимир Василенко, а також жіноче крило БПП «Солідарність» та її голова, депутат Київської міської ради Наталія Маслова.

 

Генеральний партнер змагань – компанія LEGEA Ukraine. Вагому підтримку у проведення турніру надав також депутат  Київської міської ради Володимир Гончаров.

 

На відкритті турніру побували співорганізатори міжнародного проекту «Дитячий футбол миру» Народний депутат України Дмитро Лубінець та координатор проекту Ганна Крисюк. Вони привітали учасників змагань, передали вітання від голови ГС «Промінь Україна» Дмитра Банаха та побажали перемогти найсильнішому.

 

Нагородження переможців відбудеться в неділю, 17 грудня, за участі заступника Міністра молоді та спорту України Олександра Яреми. Команда-переможець отримає путівку до Європи на презентацію України в рамках товариського турніру за мир серед однолітків в Італії.

 

 

 

Нагадаємо, міжнародний соціальний проект «Дитячий футбол миру» відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики, світового конгресу українських молодіжних організацій, МФО «Співпраця: Україна – діаспора», компанії «Тін Імпекс» та ін.

Last modified on Saturday, 16 December 2017 16:59
шаблоны joomla порталы