У зоні АТО військові та волонтери зіграли товариський турнір миру з футболу

Friday, 12 January 2018 16:21
породы собак

З ініціативи організаторів міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» Дмитра Банаха, Дмитра Лубінця, Ганни Крисюк та офіційного партнеру проекту компанії Legea Ukraine Володимира Василенка 11 січня у містечку Волноваха Донецької області відбувся товариський турнір з футболу між військовими району та волонтерами проекту.

Учасники спортивного заходу подарували присутнім глядачам багато позитиву від хорошої та видовищної гри, а також порадували всіх чималою кількістю видовищних атак та голів.

 

Загалом сильнішою виявилася команда організаторів проекту, однак підсумковий рахунок засвідчив дружню нічию та незабутні враження для всіх учасників.

 

Усі учасники спортивного заходу також отримали призи від офіційного партнера проекту «Дитячий футбол миру» компанії Legea Ukraine.

 

Компанія Legea Ukraine – є соціально відповідальною компанією, яка популяризує якісний і різновекторний спортивний одяг, інвентар для різних видів спорту за доступними цінами і підтримує соціальні ініціативи, проекти з популяризації здорового способу життя і налагодженні миру в Україні.

шаблоны joomla порталы