Стартував міжнародний флеш-моб #ПідтримуюДитячийФутболМиру

Tuesday, 16 January 2018 16:21
породы собак

11 січня 2018 року у містечку Волноваха в зоні АТО стартував флеш-моб на підтримку міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру». Триватиме міжнародний флеш-моб #ПідтримуюДитячийФутболМиру до 11 лютого.  

За словами координатора міжнародного проекту «Дитячий футбол миру» Ганни Крисюк, ініціатива має за мету привернути увагу громадськості до проекту та залучити небайдужих до підтримки талановитих дітей із зони АТО та дітей учасників АТО в Україні:

 

«Ми запрошуємо всіх наших партнерів, друзів, відомих зірок естради та особливо відомих футболістів підтримати нашу ініціативу  та виставити своє фото з назвою флеш-мобу на своїх сторінках у соцмережах. Таким чином ви підтримаєте всіх учасників проекту, про таланти яких ми дуже хочемо, щоб знав увесь світ».

 

Нагадаємо, футбольним турніром у Волновасі в Україні стартував новий міжнародний соціальний проект «Дитячий футбол миру». Переможці турніру у Волновасі здобули путівку до Угорщини, де вже встигли здобути дві перемоги на турнірах зі своїми угорськими ровесниками. Натомість переможці турніру у Києві вже в очікуванні на поїздку до Італії. Тож попереду ще відбір учасників для міжнародних турнірів миру в Хорватії, Польщі, Грузії, Вірменії, Іспанії, Чехії, Бельгії та Австрії.

 

Мета проекту – формування здорової нації, репрезентація позитивного іміджу України через дитячий спорт, пропаганда здорового способу життя. Організатором проекту виступає ГС «Промінь Україна», засновник Дмитро Банах, за активної підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, СКУМО та МФО «Співпраця: Україна –  діаспора».

 

Для друку:

 

Президент Торгово-Промислової палати України Геннадій Чижиков:

 

Народний депутат України Дмитро Лубінець:

 

Угорський бізнесмен Золтан Хорват:

 

 

Last modified on Tuesday, 16 January 2018 16:42
шаблоны joomla порталы