Президента Українського музею у Чикаго відзначено як «Видатного лідера громади 2018»

Tuesday, 08 May 2018 14:44
породы собак

Культурний альянс Чикаго відзначив президента Українського національного музею Лідію Ткачук нагородою «Видатний лідер громади 2018».

Про це повідомляє VIDIA.

 

1 травня у Чикаго відбулося святкування 10-річного ювілею Культурного альянсу Чикаго, на якому президента Українського національного музею Лідію Ткачук було відзначено нагородою «Видатний лідер громади 2018» за її багаторічний внесок у розвиток та збагачення культурної спадщини української громади Чикаго.

 

Культурний альянс Чикаго – це об’єднання музеїв, культурних центрів та історичних спілок національних громад Чикаго, головною місією якого є поєднання, промоція та підтримка їхньої культурної спадщини.

 

«Що ми успадкували та що передамо нащадкам? Для нас у Культурному альянсі Чикаго і для всіх наших членів та партнерів ці питання є ключовими для поєднання наступного покоління захисників культури з нашим культурним спадком – та передачі їм того, що ми самі успадкували», – зазначили організатори події.

 

Нагородою «Видатний лідер громади 2018» відзначили також Джин Мішіму, президента Японо-американського історичного товариства. Відзнаку «Культурний чемпіон 2018» отримали куратор напрямку північно-американської антропології при науково-освітньому відділі Філдівського музею природної історії Алака Валі, а також директор Латинського культурного центру та співзасновник Культурного альянсу Чикаго Роза Кабрера.

 

Лідія Ткачук отримала ступінь магістра з бібліотекознавства в Домініканському університеті, та понад 40 років очолювала бібліотеку при Медичному центрі департаменту ветеранів у Чикаго. У 1994 році Федеральна виконавча рада Чикаго вручила їй нагороду «Видатний працівник року». Останні чотири роки Лідія є президентом Українського національного музею. Під її керівництвом музей брав участь у сотнях громадських та міжкультурних подій. Як віце-президент Фонду «Геноцид Голодомору», вона співпрацювала з Чиказьким університетом, аби включити український геноцид до навчальної програми у Чиказькій державній школі. Лідія також є активним членом Українського конгресового комітету Америки, а в минулому очолювала місцевий «Пласт».

шаблоны joomla порталы