Стрічку «Дякую» показали у японському Кобе

Wednesday, 31 October 2018 03:18
породы собак

26 жовтня 2018 року у кінотеатрі університету Кобе Гакуін (м. Кобе, Японія) відбувся показ короткометражної стрічки «Дякую», ідея створення якої належить Міністерству інформаційної політики України.

«Ми вже презентували стрічку про пригоди японського професора в Україні у нашому посольстві в Токіо. Тепер її мали змогу побачити мешканці іншого японського мегаполіса - Кобе», - зазначила радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

 

Перед показом відбулась відкрита лекція Посла України в Японії Ігоря Харченка щодо історії, культури та туристичного потенціалу нашої держави. Захід мали змогу відвідати всі бажаючі, у тому числі студенти зазначеного університету та мешканці м. Кобе.

 

Нагадаємо, 14 березня 2018 року МІП презентувало стрічку «Дякую» в Посольстві України в Японії.

 

У жовтні «Дякую» була відзначена спеціальною премією Special awards на кінофестивалі Zagreb Tourfilm Festival (м. Загреб, Хорватія).

 

Раніше стрічка посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок - Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія). «Дякую» також виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

 

«Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП.

Last modified on Wednesday, 31 October 2018 03:25
шаблоны joomla порталы