У Миколаївському морському порту триває реалізація інвестиційного проекту АМПУ

Monday, 03 December 2018 07:22
породы собак

У Миколаївському морському порту триває реалізація інвестиційного проекту АМПУ з будівництва причалу № 8, в тилу якого приватні інвестори побудують комплекси з перевалки зернових і масла. Мета ще одного інвестиційного проекту - збільшення пропускної здатності станції Миколаїв-Вантажний. Про це повідомляє прес-служба АМПУ.
Будівництво нових потужностей з перевалки зернових вантажів і масла в Миколаївському порту планується розмістити в тилу причалу №8. Сам причал буде відбудований АМПУ в рамках виконання зобов'язань підприємства за проектом державно-приватного партнерства. На будівництво і днопоглиблення буде направлено 350 млн грн. Приватні інвестиції складуть понад 1,2 млрд грн.

«Приватні інвестори побудують в тилу причалу перевантажувальний комплекс, який зможе перевалювати до 750 тис. Т рослинних масел в рік і зерновий комплекс зі сховищем ємністю одноразового зберігання 96 тис. Т, а також склад на 40 тис. Т і інші допоміжні потужності», - йдеться в повідомленні.

За словами керівника Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганса, це дозволить збільшити можливості Миколаївського порту з переробки зернових більш ніж 2 млн т на рік і масла на 750 тис. Т в год.На даний момент, згідно з проектом, на причалі №8 вже завершено проведення днопоглиблювальних робіт біля причалу, здійснено контрольні заміри глибин, виконується занурення паль-оболонок під підкранові шляхи і шпунта в анкерну стінку причалу.

Також, за словами керівника АМПУ, досягнута домовленість з компанією «Сісайд Термінал» про реконструкцію залізничної станції Миколаїв-Вантажний. Обсяг інвестицій складе близько 120 млн грн. Реалізація цього проекту буде координуватися з «Укрзалізницею».

Модернізація дозволить збільшити вантажообіг в Миколаївському морському порту до 20 млн т на рік за рахунок збільшення пропускної здатності станції Миколаїв-Вантажний. Очікуваний економічний ефект - близько 500 млн грн додаткового доходу, понад 120 млн грн додаткових відрахувань до державного та місцевих бюджетів, можливість інвестицій в розвиток інфраструктури в розмірі 65 млн грн щорічно.

шаблоны joomla порталы