Настав золотий вік для офлайн рітейлу завдяки технологіям

Friday, 11 January 2019 07:38
породы собак

Деякі вважають, що традиційна роздрібна торгівля вмирає. Вони можуть підкріпити своє думки, вказавши на зростання електронної комерції (яка становить менше 10% від загального обсягу роздрібної торгівлі в США і 15% - в Китаї), як на зменшення можливостей для традиційної роздрібної торгівлі. Але реальність така, що завдяки технологіям майбутнє традиційної роздрібної торгівлі ніколи не було таким світлим, пише TechCrunch.
Сьогодні рітейлери, що спеціалізуються на роздрібній торгівлі, не тільки мають чітке уявлення про те, що відбувається в їх магазинах - від поведінки покупців, до потоку трафіку і так далі, вони також мають в своєму арсеналі нові інструменти, що дозволяють постійно підвищувати планку обслуговування клієнтів. На це перетворення можна дивитися з трьох сторін: розумне споживання, розумна ланцюжок поставок і розумна логістика.

Розумне споживання стирає кордони онлайн і офлайн як для роздрібних продавців, так і для покупців. З технологією AR / VR в офлайні клієнти можуть зайти в магазин і, наприклад, «приміряти» одяг, навіть не відвідуючи примірювальну. Точно так же, сидячи вдома, вони можуть фактично поставити бігову доріжку в свою вітальню, щоб визначити найкращу місце для неї. Інтернет речей навіть дозволив клієнтам здійснювати покупки, не виходячи зі своїх автомобілів. На кожному етапі шляху мета полягає в поліпшенні збереження клієнтів і їх лояльності.

Не менш важливо і те, що розумна ланцюжок поставок допомагає рітейлерам стрімко підвищувати операційну ефективність. Беручи до уваги, що традиційна роздрібна торгівля вимагає достатньої кількості припущень - що сподобається покупцям, скільки одиниць товару вони захочуть купити, і протягом якого періоду часу - розумна ланцюжок поставок, заснована на штучному інтелекті і big data, означає, що рітейлери набагато краще розуміють , що клієнти насправді хочуть, і коли вони цього хочуть. Володіючи динамічною інформацією про продажі, ціни і запасах, бренди можуть скоротити час виходу товару на ринок, управління запасами і дизайну продуктів, а ритейлери можуть приймати більш зважені рішення щодо своїх пропозицій, максимально використовуючи обмежені фізичні торгові площі.

Але якщо роздрібні продавці не можуть швидко і ефективно доставляти товари в руки клієнтів, то вся ефективність інтелектуальної системи споживання і ланцюжки поставок марна. Вкрай важливо, щоб за всіма блискучими автономними технологіями і алгоритмами поставок була надзвичайно ефективна логістика.

Від розумного складського зберігання, що забезпечує максимально швидке переміщення продукції та її доставку до клієнта, до автономних транспортних засобів доставки, які підвищують ефективність доставки по місту за рахунок можливості уникнути трафіку і проходження за наміченими маршрутами, до безпілотників, розумна логістика робить все, щоб доставити продукти до дверей клієнта.

У компаній, які використовують інноваційні технології та розумно інвестують в них, буде більше шансів стати на крок попереду конкурентів. Технології перестають бути просто підтримкою для роздрібної торгівлі - це важливий інструмент для процвітання на ринку.

шаблоны joomla порталы