Wizz Air збільшить кількість рейсів зі Львова: стартує перелітний бум

Thursday, 21 February 2019 14:31
породы собак

Угорська авіакомпанія Wizz Air збільшить кількість рейсів у Львові. В авіакомпанії планують щотижня виконувати тридцять рейсів, а це значно більше, ніж було раніше. Про це свідчить повідомлення служби авіакомпанії в соціальній мережі Фейсбук. 

Wizz Air вже з приходом літнього сезону суттєво змінить графік рейсів, їх стане набагато більше. З аеропорту "Львів" імені Галицького авіакомпанія буде здійснювати рейси у десяти направленнях. 

 

 
 
 

 

Докладний список рейсів:

  • у Братиславу - з двох до трьох;
  • у Гданськ - з двох до чотирьох;
  • у Берлін - з двох до чотирьох;
  • у Вроцлав - з трьох до п'яти;
  • у Дортмунд - з двох до трьох.

В повідомленні угорської авіакомпанії йдеться про наступне: "В кінці жовтня стартували рейси в Вільнюс і Братиславу, в середині грудня - у Франкфурт-Хан, а з третього березня дві тисячі дев'ятнадцятого року - в Копенгаген. Рейси в деякі з цих країн допоможуть компанії стати абсолютним лідером за кількістю напрямів з або до аеропорту "Львів".

Відомо, що дана авіакомпанія пропонує досить низькі ціни за свої послуги, порівняно з іншими компаніями з надання послуг перельотів. Тобто, ця компанія вважається досить бюджетним варіантом.

Нагадаємо, відома авіакомпанія Wizz Air довела до істерики своїх клієнтів. Один із рейсів затримали на три доби. Пасажири у відчаї, навіть, почали жартувати, мовляв, у пілотів закінчився робочий день. Ця інформація швидко розлетілася по соціальній мережі Фейсбук.

 
Скачки давления на погоду?
Нужно первым делом почистить сосуды
 
Никогда не пейте таблетки от давления!
Кардиолог: "Умоляю вас, не пейте таблетки от давления, они вредят сердцу...''
 
Плохой запах изо рта?
Глисты попрут как ошпареные, папилломы исчезнут. Выпейте 7 г ...

Як раніше повідомляв Знай.uалоукостер Wizz Air запустив ще один рейс Київ-Відень. Вартість стартує від дев'ятсот гривень в одну сторону. При бронюванні квитків на сайті, час буде з 9:00 до 17:45, з Відня - від 10:40 до 19:10, а квитки на рейси в / з Відня доступні були всього лише до кінця жовтня цього року.

  Знай.uа писав, одна з авіакомпаній увірвалася в Україну зі старими літаками. Відомо, що у компанії з надання перелітних послуг всього два літаки. 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

шаблоны joomla порталы