Українські студенти-аграрії вирушили до Парижа на престижну виставку

Tuesday, 26 February 2019 07:32
породы собак

Шанс побачити передові розробки в галузі сільського господарства і тваринництва отримали 30 переможців проекту "Агро 2019"
26 лютого тридцять переможців всеукраїнського студентського проекту "Агро 2019" вилетіли в Париж. Поїздка в Європу - приз, за який змагалися хлопці з усієї України протягом двох місяців.

До освітньої ініціативи Фонду Бориса Колесникова приєдналися 1 700 студентів з 34 агровузов України. Вони пройшли два етапи відбору в конкурсі, в тому числі презентували експертам галузі проекти стартапів в агросекторі. Автори тридцяти найперспективніших бізнес-ідей були нагороджені поїздкою на провідний форум сільськогосподарської техніки і тваринництва SIMA 2019 до Франції.
У Парижі студенти проведуть чотири дні. Вони побувають на виставці, де вивчать тренди, новинки та інновації в сільському господарстві, рослинництві і тваринництві; зустрінуться з закордонними фахівцями; ознайомляться зі стендами провідних світових компаній; пройдуть майстер-класи.
Також Фонд Бориса Колеснікова підготував для хлопців цікаву екскурсію по столиці Франції, з відвідуванням визначних пам'яток - Тріумфальної арки, Ейфелевої вежі, Собору Паризької Богоматері, Лувр.

Нагадаємо, конкурс "Агро" проходить вдруге. У минулому році в проекті Фонду взяли участь 1 500 студентів з 20 аграрних вузів України. Тридцять переможців конкурсу відвідали міжнародну сільськогосподарську виставку Fieragricola 2018 у Вероні (Італія). Отриманий в поїздці досвід юні аграрії в майбутньому застосують в рідній країні.

шаблоны joomla порталы