Де замовити дизайн інтер’єру в Івано-Франківську?

Tuesday, 05 March 2019 19:56
породы собак

Дизайн-проект – це не просто красива графіка. Будь-який проект дизайн-студії NEBO – це ретельно продуманий простір, який відповідає стилю життя, смакам і потребам замовника.

Це індивідуально розроблена концепція приміщення, що включає не тільки предмети побуту і електроніку, але і макет перепланування, схему розміщення електропроводки і приладів освітлення, план підлогового покриття із зазначенням розкладки матеріалів, точними габаритами і багато іншого.

 

По суті, дизайнери студії NEBO готують не тільки план візуального перевтілення приміщення, але детальне керівництво з ремонту приміщення під ключ. Звичайно, відразу визначити, що потрібно вам, які матеріали краще підійдуть для реалізації тієї чи іншої ідеї, на який функціонал можна розраховувати, враховуючи площу – непросто. Саме тому першим етапом співпраці зі студією стане докладна консультація з фахівцем.

 

Зв'язавшись з фахівцями, ви зможете поділитися своїми побажаннями про дизайн інтер'єру в Івано-Франківську та отримати докладну інформацію про те, в чому полягатиме робота студії, отримаєте рекомендації щодо можливостей переробки простору приміщення, попередньо дізнаєтеся за який проміжок часу студія Nebo зможемо реалізувати ваш задум.

Last modified on Monday, 25 March 2019 20:23
шаблоны joomla порталы