125 солодких наборів з Португалії отримають діти-сироти з Луганщини

Українці у Португалії зібрали та надіслали 125 шоколадних наборів дітям-сиротам та дітям з особливими потребами в Луганській області.

Про це повідомила засновниця Асоціації солідарності, взаємодопомоги та культури “Добре серце” (Португалія), волонтерка Валентина Тимчук у Facebook.

“125 шоколадних наборів, всі у Луганській області. Школа “Світлиця”, дякуємо за солодощі для 30 дітей м.Лисичанськ”, – зазначила Тимчук.

Подарунки надіслано в рамках ініціативи українців з Асоціації солідарності, взаємодопомоги та культури “Добре серце” (Португалія). До збірки долучилася українська суботня школа “Світлиця” в місті Касень (округ Лісабон), яка торік відзначила своє 10-річчя.

Про отримання солодких гостинців відзвітувала волонтерка Ніна Кравченко, яка тривалий час опікується Лисичанським соціально-реабілітаційним центром для дітей-сиріт та дітей, батьків яких позбавлено прав на виховання. “До нас у вечірній час завітав Св.Миколай із Португалії. Щиро дякую всім, хто долучився до збору солодких подарунків, а їх 125 наборів для дітей з особливостями розвитку з інтернату в м.Гірське Луганської області, який знаходиться у 12 км від зони бойових дій. З любов’ю і повагою з України до асоціації “Добре серце”. Дітей чужих не буває”, – написала волонтерка у Facebook.

Previous Article
Next Article

З питань реклами та співпраці пишіть нам на пошту: uainworldcom@gmail.com
Новини з життя діаспори надсилайте з позначкою «ДІАСПОРА» в назві листа!