Досить терпіти: Тимошенко перейшла в опозицію до Зеленського

Останньою краплею для Тимошенко став ринок землі

На думку політика, прийняття ринку землі зробить Україну “країною третього світу”. Також Тимошенко обурила дозволена межа продажу землі в одні руки.

 Глава фракції Батьківщина Юлія Тимошенко заявила про перехід її політсили в опозицію до влади у зв’язку з голосуванням у парламенті 13 листопада за закон про ринок землі, про що стало відомо з її заяви у Facebook. 

“Наша команда заявляє про перехід партії Батьківщина в опозицію до політики знищення України, в опозицію до політики продовження епохи бідності. Ми оголошуємо опозицію проти розпродажу з молотка всіх стратегічних об’єктів власності України, в тому числі землі. Ми не поділяємо таку політику”, – заявила Тимошенко. 

За її словами, Батьківщина планує подати подання до Конституційного Суду для роз’яснення 13 статті Конституції, де йдеться про те, що українська земля – ​​власність українського народу. Вона додала, що подання вже направили в КС.

Крім того, Тимошенко заявила, що оскаржить у суді прийняття закону в першому читанні, бо воно пройшло з порушеннями регламенту. 

Під час розгляду парламентом законопроектів про ринок землі, Тимошенко виступала проти. Вона заявляла, що в пропонованому законі не врегульоване питання про продаж землі українцям з подвійним громадянством. 

Також Тимошенко бентежить дозволена межа продажу землі в одні руки – 200-210 тисяч гектарів. На думку політика, прийняття ринку землі зробить Україну – “країною третього світу”. 

Сьогодні, 13 листопада Верховна Рада в першому читанні проголосувала за проект закону від Слуги народу про продаж сільськогосподарської землі. Законопроект підтримали тільки нардепи від Слуги народу – 227 нардепів і 13 позафракційних парламентаріїв. Під час розгляду Тимошенко нагадали про її проект закону про ринок земель від 2008 року. Законопроектом від 2008 року пропонувалося продавати землю іноземцям та іноземним компаніям, іноземним державам.

Previous Article
Next Article

З питань реклами та співпраці пишіть нам на пошту: uainworldcom@gmail.com
Новини з життя діаспори надсилайте з позначкою «ДІАСПОРА» в назві листа!