Пт. Бер 29th, 2024

Про діяльність, ініціативи та думки про кліматичну ситуацію в світі розповів в інтерв’ю для журналу «БізнесWoman» засновник та директор  найбільшого відпочинкового еко-парку Європи — DobroPark Ігор Добруцький.

Пане Ігорю, Ви є автором низки громадських ініціатив. Власне, розкажіть, які саме це були ініціативи? Як Ви долучалися до їхньої реалізації?

Після першого Майдану, як ніколи, в суспільстві вибух запит на традиції та патріотизм, і на цій хвилі, я об’їздив і зустрівся з мерами майже всіх обласних міст України. За моєї ініціативи і підтримки багатьох небайдужих людей, таких як Олег Скрипка, Ольга Сумська, брати Капранови та Наталія Шелепницька було проведено сотні заходів у різних містах: «Парад вишиванок», «Фестиваль писанок», проект «Талант-Арт». Ідея головної ялинки на Софіївській Площі у Києві, виникла в мене після буремних подій 2013-2014 роках на Майдані. За моєї думки, цей захід мав відбутися на новій локації і зовсім по-іншому, ніж це відбувалося раніше. Місце між двома дзвіницями, як локація, якраз відповідало всім європейським вимогам по святкуванню новорічних та різдвяних свят. По умові з керівництвом міста, це мало бути зроблено за власні кошти. У цьому році головна ялинка країни була проведена на Софіївській Площі вже вшосте і ввійшла в п’ятірку найкращих у Європі.

 Як голова організаційного комітетуFolk Ukraine, поділіться,чи виникають будь-які складнощі під час організації новорічних свят?

Труднощі по організації Головної ялинки країни можна перераховувати безкінечно. Але вони розбиваються об скелю мого ентузіазму та організованої роботи нашого колективу.

Де і з ким зазвичай Ви зустрічаєте Новий рік? Це для Вас сімейне свято чи можливо просто умовна частина робочого процесу?

Останні шість років це дійсно умовна частина робочого процесу. Зі своєю дружиною та командою Folk Ukraine піднімаємо «паперові келихи» за Новий рік разом з тими, хто долучився до святкування на Софії.

 «Добрий сад» на телеканалі «Дача» складно уявити без Вас у ролі ведучого. З чим у Вас асоціюється робота в саду? Що для Вас сад, він виконує більш естетичну функцію чи розслабляє, наводить на думки?

Сад для мене – це пошук гармонії, зв’язок з природою, та радість від того, що результат залежить тільки від мене. А ще, це можливість без слів признатись у любові своїй сім’ї.

Як представник чоловічої частини підприємництва, поділіться своїм ставленням до збільшення кількості жінок у бізнесі? Що б Ви могли побажати сучасним бізнес-леді?

За всю історію ведення мого бізнесу, при виборі кандидатур на відповідальну роботу, я надавав перевагу жінкам, як більш відповідальним та старанним. Багато жінок, які працювали в моїй компанії, створили свій успішний бізнес.

Побажав би сучасним бізнес-леді вірити в себе, тримати фокус на своїй цілі, не боятися помилок так, як вони лише є сходинкою і випробуванням, яке веде їх до незалежності. А ще, не забувати про свою жіночу місію, бути берегинею для своєї сім’ї, ніжною і люблячою.

Як Ви оцінюєте теперішню кліматичну ситуацію у світі? Чим небезпечні зміни в кліматі? Наскільки це загрожує Україні?

Жахливою і небезпечною. Кожен з нас має бути відповідальним за місто, державу, планету. Вже зараз потрібно робити всі можливі кроки до переходу від «лакшері» життя до більш стриманого. Також важливим пунктом є інновації. Я планую висадити мільйони дерев, кущів, квітів. Але цього не достатньо. Потрібно, щоб турбота про екологію нашої планети стала суцільним правилом для кожного. Для подальшого існування світу важливо змінювати образ життя і у нас ще багато роботи над цим.

Від admin_svitove