В Україні проведуть масштабне дослідження ІТ-індустрії

Проєкт дослідження української ІТ-індустрії стане першим, що відбудеться у межах меморандуму між Мінцифрою та громадською організацією «ТекЮкрейн». Сторони прагнуть стимулювати українську економіку шляхом розвитку ІТ-індустрії, а також розробляти та реалізовувати екосистемні ініціативи у сфері ІТ.

Сторони готові активно співпрацювати для зростання української економіки шляхом розвитку ІТ-індустрії, а також розробляти та реалізовувати екосистемні ініціативи у сфері ІТ. Мінцифра прагне покращити темпи зростання ІТ-сфери, підвищити частку ІТ у ВВП до 10% у найближчі п‘ять років (наразі частка становить 3-5%), залучити світовий ІТ-бізнес в Україну та вивести нашу країну у лідери міжнародних технологічних локацій. Для цього потрібна релевантна аналітична інформація про ІТ-сектор.

Для цього потрібно мати релевантну аналітичну інформацію щодо ІТ-індустрії. Тільки так буде змога приймати обґрунтовані, ефективні рішення.

Таке масштабне дослідження буде проведено в Україні вперше. Раніше проводили лише регіональні дослідження.

До підготовки буде залучено державні установи, консалтингові та аналітичні компанії, бізнес-спільноту, експертів, профільні асоціації та інших учасників екосистеми. Головним виконавцем дослідження буде громадська організація «ТекЮкрейн».

Це платформа, яка є компонентом реалізації Експортної стратегії для ІТ-сектору на 2019-2023 роки, яку розроблено за ініціативи Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в межах виконання Експортної стратегії України. «ТекЮкрейн» створює можливості для комплексної підтримки та промоції українського технологічного ринку через посилення співпраці та координації на її базі між усіма зацікавленими сторонами.

Previous Article
Next Article